Her følger startlister til alle felterne ved Bilka 6-dagesløb 2018. Disse er endelig klar et par dage før løbsstart

Mini 6-dagesløb, Mogens Lind:
1 Kristian Egholm/Patrick Frydkjær
2 Konrak Busk/August Birk Hundt
3 Solbjørk Minke Anderson/Liva Kornval
4 Tobias Jacobi/Victor Vad
5 Trille Reichel/Nadja Reichel
6 Noah Skov Nielsen/Conrad Haugsted
7 Nicolai Wandahl/Rasmus Perto
8 Ida Michaelsen/Albert Holm
9 Tobias Svarre/Astrid Bjørn Sørensen
10 William Lowth/Mikkel Weber
11 Luca Campagner/Kornelius Weischelfeldt
12 Jacob Falk Paarup/Oscar Skovgaard
13 Theodor Storm/Makayla MacPherson (USA)
14 Sebastian Søndergaard/Magnus Krickau

Junior/ungdom 3-dagesløb:
1 Tobias Lund Andresen/Kasper Andersen
2 Oliver Heine/Emil Schandorff
3 Sebastian Andreasson/Frederik Erringsø
4 Anton Lauve Hermann/Philip Otte Mikkelsen
5 Luis Carl Jørgensen/Tim Wafler (AUT)
6 Nis Fuglsang/Frederik Bjørn Sørensen
7 Tobias Aagaard Hansen/Mathias Møller
8 Lucas Schrøder/Simon Vangkilde Lehmann
9 Phillip Mathiesen/Gustav Wang
10 William Gudmann/Mathias Daniel Harbison-Hansen
11 Felix Holst/Niklas Strømsted
12 Poul Holten Andersen/Emil Hansen
13 Alexander Wulfgang Lochmiller/Ian Oelrich (USA)
14 Carl-Frederik Bevort/Adam Holm Jørgensen
15 Nora Tveit (NOR)/Aleksander Solgaard

Føtex 6 Dages Cup:
1 Peter Busk (DEN)/Weston Geim (USA)
2 Frederik Wandahl/Victor Fuhrmann
3 Robin Skivild/Thorolf Rønhede
4 Oliver Wulff Frederiksen/Matias Gunnar Malmberg
5 Marcus  Sander Hansen/Kristian Kaimer Eriksen
6 Lucas  Gude/Marckus  Njor
7 Jeppe Hanssing/Sander Andersen
8 Martin Omarsson Mollerup/Oskar Palm (SWE)
9 Benjamin Hertz/Mads Rasmussen
10 Andreas Byskov Sarbo/Frederik Egehus
11 Anders Fynbo/Alexander Lander

VRS Ladies Cup:
1 Anita Stenberg (NOR)/Amber Joseph (BAR)
2 Allison Beveridge (CAN)/Maggie Coles - Lyster (CAN)
3 Wilma Olausson (SWE)/Elynor Bäckstedt (GBR)
4 Lisa Küllmer (GER)/Alina Lange (GER)
5 Daria Pikulik (POL)/Wiktoria Pikulik (POL)
6 Jasmin Duerhring (CAN)/Stephanie Roorda (CAN)
7 Julie Leth (DEN)/Trine Schmidt (DEN)
8 Amalie Winter Olsen (DEN)/Christina Birch (USA)
9 Merete Roslund Andersen (DEN)/Tusnelda Maria Svanholmer (DEN)
10 Nikola Plosaj (POL)/Justyna Kaczkowska (POL)
11 Lily Schuitemaker (NED)/Josefine Huitfeldt (DEN)

Ovenstående felt er det som kører PARLØB - i Omimum udgår par nr 9 helt og Par nr 7 hedder Julie Leth/Tusnelda Maria Svanholmer. I UCI parløbet køres traditionel parløb med vundne omgange der tæller før point. Det løb tæller ikke med i Par omnium (eller omvendt).

Bilka 6-dagesløbet
1 Yoeri Havik (NED)/Moreno De Pauw (BEL) - Bilka
2 Lindsay De Vylder (BEL)/Robbe Ghys (BEL) - JMV Cables
3 Andreas Müller (AUT)/Andreas Graf (AUT) - P.O. Nielsen
4 Adrian Teklinski (POL)/Szymon Krawczyk (POL) - Milwaukee
5 Melvin Van Zijl (NED)/Jonas Aaen (DEN) - Bilhuset Laursen
6 Otto Vergaerde (BEL)/Jules Hesters (BEL) - BT
7 Kenny De Ketele (BEL)/Michael Mørkøv (DEN) - Lundbæk & Hansen
8 Nico Hesslich (GER)/Sebastian Lander (DEN) - Rytger
9 Leif Lampater (GER)/Marc Hester (DEN) - Address
10 Daniel Staniszewski (POL)/Wojciech Pszczolarski (POL) - Fog
11 Nico Selenati (SWI)/Achim Burkart (GER) - Flügger
12 Mark Doeney (IRL)/Felix English (IRL) - SCO
13 Daniel Holloway (USA)/Hans Pirius (GER) - AX World
14 Sebastian Mora (ESP)/Jesper Mørkøv (DEN) - Vores
15 Andreas Kron (DEN)/Andreas Stokbro (DEN) - Princip
16 Stephen Bradbury (GBR)/Marc Potts (IRL) - Administrea